Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


04.11.2004   Прес-служби та журналісти: шляхи до співпраці та глухі кути

6 листопада 2004 року відбудеться навчальний семінар на тему "Прес-служби та журналісти: шляхи до співпраці та глухі кути", організована Інститутом масової інформації (Україна) та Press Now (Нідерланди).

На семінарі висвітлюватимуться питання взаємодії між журналістами та працівниками прес-служб та обговорюватимуться принципи отримання та надання інформації журналістам від державних та приватних установ.

Під час семінару обговорюватимуться юридичні аспекти стосунків між ЗМІ та прес-службами. Програмою семінару передбачені виступи українських медійних фахівців та журналістів.

Семінар розраховано на штатних журналістів друкованих та електронних ЗМІ, а також журналістів, які працюють у прес-службах державних та приватних установ.

Викладачем на семінарі виступатиме Ален Гіймоль, журналіст, політолог, Париж, Франція. Ален Гіймоль вивчав журналістику в Університеті міста Тур. Закінчив аспірантуру при факультеті сучасної історії в Інституті політичних досліджень у Парижі. Розпочав кар’єру у журналі "Inter-Dépendances", спеціалізованому щомісячному виданні. Згодом працював журналістом відділу "Світ" щоденної газети "La Croix", де спеціалізувався у питаннях Східної Європи (Росія, Балкани, центральна Європа).

Ален Гіймоль є також викладачем міжнародних відносин на факультеті журналістики Сельва (Celsa) у Парижі. Нині Ален Гіймоль - заступник завідувача міжнародним відділом газети «La Croix» та спеціаліст з питань Східної і Центральної Європи.

Для участі у семінарі необхідно надіслати лист на бланку мас-медіа за підписом головного редактора.

Транспортні витрати (не дорожче купейного квитка), харчування під час семінару покриває ІМІ.

Кількість місць для участі в семінарі обмежена, тому пріоритет буде наданий тому, хто зареєструвався першим!

Семінар відбудеться у приміщенні Центру суддівських студій за адресою: вул. Михайла Коцюбинського, 12 (третій поверх).

Джерело : Інститут масової інформації