Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


04.11.2004   Відсоткова філантропія: засіб розвитку громадянського суспільства
8 листопада 2004 року в Києві відбудеться експертна зустріч "Відсоткова філантропія: засіб розвитку громадянського суспільства", на якій обговорюватимуться можливості впровадження в Україні правової норми.

Організатор зустрічі – Центр філантропії.

Відсоткова філантропія – це умовна назва правової норми, яка надає можливість громадянам відраховувати 1-2% річного податку з доходів безпосередньо до неприбуткових організацій та на соціальні проекти.

Така норма була внесена в законодавство Угорщини (1996), Словаччини (2002), Литви, Румунії та Польщі (2003), і сприяла росту підтримки НПО громадянами, поліпшення іміджу громадських та благодійних організацій, зростання відповідальності цих організацій перед суспільством.

Сьогодні можливості впровадження відсоткової норми розгалядається в Україні, Грузії, Македонії, та на Балканах.

На зустрічі будуть присутні представники НДО України, уряду, бізнесу та ЗМІ. Есперти з Угорщини та Литви представлять досвід роботи відсоткової правової норми та його значення для розвитку громадянського суспільства, самодостатності неприбуткового сектора та політики заохочення державою участі громадян в суспільно-важливій діяльності.

Зустріч відбудеться 8 листопада 2004 р. з 11.00 до 13.00 години дня в Києві

Для реєстрації до участі та отримання матеріалів зустрічі просимо повідомити за телефоном або факсом в Києві 272 31 50 чи E-mail:
office@philanthropy.org.ua.

Джерело :
Центр філантропії