Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


16.11.2004   Оголошено переможця конкурсу навчально-методичних матеріалів для дистанційного навчання НУО
Інформаційна програма Міжнародного фонду “Відродження”, Український центр дистанційної освіти та Портал “Громадський простір” оголосили переможця конкурсу “Створення системи дистанційного навчання з питань сталого розвитку неприбуткових організацій” на розробку навчально-методичних матеріалів з фінансово-правових питань діяльності НУО, партнерства, фандрейзингу та PR-діяльності у третьому секторі.

Переможцем першого етапу конкурсу став Фонд інтенсивних технологій мікроекономіки (Харків) за навчальний курс “Фінансово-правові питання діяльності неурядових організацій України”.

Наразі триватиме робота з оформлення навчально-методичного наповнення відповідно до вимог до дистанційних курсів та конвертування курсу у платформу дистанційного навчання.

Організатори конкурсу також відзначають високий рівень заявок та матеріалів, поданих на розгляд, та планують у подальшому співпрацювати з учасниками конкурсу щодо розробки дистанційних курсів у інших напрямках діяльності неурядових організацій України, а саме: фандрейзинг, партнерство та PR.

Організатори конкурсу, Інформаційна програма Міжнародного фонду "Відродження", Портал "Громадський простір" та Український центр дистанційної освіти, дякують всім учасникам Конкурсу за активну участь та бажають успіхів у реалізації освітніх проектів.

Джерело:
www.civic.org.ua