Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


16.11.2004   Парламентський клуб НУО - підсумки першого року
Протягом 2003 - 2004 років Фундація "Чинність закону" разом з комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва і місцевого самоврядування за підтримки Фонду "Євразія" провели вісім засідань "Парламентського клубу НУО".

На цих засіданнях були розглянуті теми, присвячені проблемам прав людини, екології, національних меншин і етнічних груп, прав дітей і інвалідів, пенітенціарної реформи, культури.

За підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку "Сприяння проведенню виборів Україні" і підкомітетом Верховної Ради України з питань виборів і громадських організацій був організований круглий стіл на тему "Роль НУО в реалізації виборчих прав громадян на виборах Президента України".

У підготовці і проведенні засідань "Парламентського клубу НУО" взяли участь понад 140 неурядових організацій України, понад 120 представників неформальних об'єднань і ініціативних груп. Організатор проекту - Фундація "Чинність щакону" також планує створити всеукраїнську коаліцію членів "Парламентського клуба НУО". За результатами цих засідань Фундацією "Чинність закону" знято чотири документальні фільми і ролик соціальної реклами екологічних громадських організацій.

Було видано також бюлетені засідань, що разом зі стенограмами, передавалися до ВРУ. Бюлетені, та компакт-диски з фільмами надсилалися міжнародним донорським організаціям, ресурсним центрам і недержавним організаціям України. Наступного року проект буде продовжено разом із програмою сприяння парламенту України Університету штату Індіана (США). Планується провести 10 засідань.

Джерело :
Парламентский клуб НУО