Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


16.12.2004   Міжнародне опитування: Україну хочуть бачити в ЄС
62,66% учасників інтерактивного міжнародного опитування переконані в тому, що Україну потрібно прийняти до Європейського союзу.

Такі попередні результати інтерактивного опитування, яке проводить інтернет-версія європейської незалежної бізнес-газети "EUReporter". Дані наведені за станом на 20:00 середи, 15 грудня.

Відповісти на запитання видання можуть усі охочі. Опитування проводиться з 14 грудня, за два дні участь в інтерактивному дослідженні взяло більше 10 тисяч осіб.

Респондентам пропонується вибрати один з 4 варіантів відповідей на запитання, чи потрібно прийняти Туреччину й Україну до Європейського союзу.

На запитання про те, чи варто приймати Україну до ЄС позитивно відповіли 62,66% учасників дослідження. Протилежну точку зору мають 7,84% опитаних.

14,94% респондентів вважають, що до ЄС варто дозволити вступити Туреччині. Не хочуть бачити цю країну у ЄС 14,57% учасників опитування.

"EUReporter" – незалежне видання, що спеціалізується на діловій інформації, зокрема з політичного й економічного життя країн Європейського союзу.

Джерело :
Кореспондент.net