Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


30.12.2004   Новий етап стратегії подолання бідності
Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження "Про затвердження заходів щодо реалізації в 2005 році третього етапу Стратегії подолання бідності", яким передбачається зменшити рівень та глибину бідності серед найуразливіших верств населення.

Зокрема, передбачено забезпечити працевлаштування через державну службу зайнятості на вільні та новостворювані робочі місця не менш як 947,8 тис. незайнятих і безробітних; запровадити умови оплати праці працівників окремих галузей бюджетної сфери за Єдиною тарифною сіткою; забезпечити подальше наближення державних мінімальних соціальних гарантій до прожиткового мінімуму.

Заплановано також здійснити комплекс заходів щодо поліпшення житлових умов соціально вразливих верств населення та здійснення моніторингу реалізації основних напрямків подолання бідності.

Фінансування заходів щодо реалізації в 2005 році третього етапу Стратегії подолання бідності буде здійснюватись у межах асигнувань, передбачених Державним бюджетом України та місцевими бюджетами.

Попередні два етапи суттєво не вплинули на рівень бідності в країні. За темпами нашого уряду, сподіваємося на 20 етапі очікувати позитивні зміни в цьому напрямку.