Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


30.12.2004   Різдво - єднаюче оновлення України
Близько 5 тисяч студентів із Донеччини, Луганщини, Слобожанщини, Запоріжжя, Криму приїдуть зустріти Різдво 5-9 січня 2005 року в родини галичан.

У Києві в УНІАН Президент Українського Католицького Університету священик УГКЦ Борис Гудзяк та голова ініціативної групи Львівського університету презентували комплексну міжвузівську програму "Різдво Разом".

У рамках програми - створення координаційних центрів для святкового спілкуванням між студентами східних та західних областей України.

Процес "гармонізації менталітетів" та дружнього взаємопроникнення культур, який досі проходив спорадично між християнами різних конфесій, греко-католики та православні тепер прагнуть конкретизувати та зміцнити, запрошуючи благодійних меценатів, щоб спілкування набуло глибинно-традиційного характеру, а кожен студент зі Сходу привіз додому крім незабутніх вражень та нових друзів - книги та різдвяні подарунки для своїх рідних та близьких.

До участі в святах "Різдво Разом" запрошує всіх християн та громадські організації оновленого демократичного суспільства.
http://www.rizdvorazom.org.ua/ukr/