Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


17.01.2005   Освітяни та науковці об'єдналися
Відтепер на Львівщині функціонуватиме Обласна громадська рада освітян та науковців.

Основним завданням цієї ради її члени називають всебічний розвиток освіти, відродження високого статусу педагога й вченого, соціальний та законодавчий захист усіх суб'єктів науки.

Крім того, Львівська громадська рада освітян та науковців популяризуватиме наукові досягнення, а також проводитиме громадський контроль за дотриманням моралі в ЗМІ та у владних органах.

"На перший погляд, ще одна громадська організація вже нікому не потрібна. Але ця рада об'єднає всі сфери освіти й науки нашої держави і буде розв'язувати ті проблеми, за які ніхто не брався досі. А особливо активно вона працюватиме під час формування бюджету", - каже голова Львівської обласної профспілки працівників освіти та науки Марія Яцейко.

Про доцільність утворення ради освітян та науковців висловився і Євген Таліпов, голова Львівського обласного осередку СПУ, яка входить в оргкомітет ради. "Кризовий стан освіти та науки потрібно долати. І така рада допоможе їм піднятися на новий рівень, аби працівників освіти поважало не лише суспільство, а й влада", -- каже Євген Таліпов.

Такі ж обласні громадські ради освітяни і науковці повинні створити у всій Україні. Ініціатором їх створення виступив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки Станіслав Ніколаєнко. А 28 січня у Києві відбудеться установчий з'їзд обласних рад освіти та науки.

Джерело :
"Поступ"