Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


08.02.2005   ЄБРР залучив громадськість до обговорення інвестиційних проектів
Вперше Європейський банк реконструкції та розвитку проводить публічне обговорення нової стратегії щодо України, розробленої з урахуваннями пропозицій предстаників бізнесу та українських неурядових організацій.

Бізнесменів та представників громадськості ЄБРР запрошує висловити свою думку щодо того, як його майбутні фінансові вливання мають впливати на довкілля, соціальну сферу та на інвестиційний клімат України.

За словами директора ЄБРР в Україні Камена Захарієва, цього року банк планує залучити до України один мільярд євро. ”Ця сума, котру я згадав, це загальний обсяг інвестицій, котрий ми можемо залучити не лише нашим коштом, а й коштом інших, у тому числі й приватних інвесторів та публічих донорів, таких як Європейський союз. Це і співфінансування з такими установами як Європейських інвестиційний банк і так далі”, – сказав Камен Захарієв.

За допомогою залучених інвестицій банк планує профінансувати проекти удосконалення транспотрного коридору Київ-Чоп, модернізації порту в Іллічівську та муніципального господарства великих міст на сході України.

Джерело :
"Німецька хвиля"