Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


08.02.2005   Міжнародна конференція з питань відповідності України Угоді СОТ-СФС
9 лютого проект "Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС" Комісії Європейського Союзу проводить конференцію „Відповідність Угоді СОТ-СФС – як ключова умова розвитку торгівлі в агропромисловому секторі України”.

Конференцію організовано буде разом з Міністерством аграрної політики України. На конференції будуть розглянуті питання стану теперішнього та перспективи майбутнього України при вступі до СОТ в аграрному секторі; основні тенденції зовнішньої торгівлі України продуктами харчування та вплив її на світовий ринок; проблеми щодо практичного застосування контролю та нагляду за безпекою та якістю харчових продуктів.

Основними доповідачами на конференції будуть провідні українські та міжнародні спеціалісти країн Європейського Союзу, представники державних органів.

Проект ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” було започатковано в листопаді 2003 року з метою підтримки економічного розвитку аграрного сектору через впровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення безпеки продуктів харчування, здоров’я тварин та рослин згідно з вимогами СОТ та Угодою СОТ-СФС. Проект фінансується Європейським Союзом та виконується консорціумом GFA Terra Systems/TUV Nord. Реципієнт проекту – Міністерство аграрної політики України.

Більш детальну інформацію стосовно участі у конференції та умов реєстрації можна отримати на сайті
http://www.sps-info.org.ua або за телефонами + 38 (044) 428-0630, e-mail fedak@sps-info.org.ua – Григорій Федак

Участь у конференції безкоштовна.

Джерело :
"Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС"