Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


11.03.2005   Більше ніж в прокуратурі корупціонерів лише на ринках, в міліції та ДАІ

Кияни вважають найбільш корумпованими міліцію та Державтоінспекцію, далі у списку медичні установи і вищі навчальні заклади.

Такі дані результату соціологічного опитування, представленого "Українським демократичним колом".

Міліцію вважають корумпованою – 82% опитаних, державтоінспекцію – 80%, Податкову адміністрацію – 78%, медичні установи – 84%, вищі навчальні заклади – 81%.

Суди вважають корумпованими 75% опитаних, адміністрацію митниці – 71%, адміністрацію ринків – 71% , прокуратуру – 72%, санепідемстанцію – 70%, житлово-експлуатаційні контори – 75%.

Кияни вважають найменш корумпованими релігійні організації – 34% вважає, що корупція, хабарництво тією чи іншою мірою притаманне цим організаціям, та громадські організації – 46%.

Окрім того, більше половини киян (54%) упевнені, що уряд Юлії Тимошенко зможе знизити рівень корупції в Україні (не впевнені – 31%, вагалися з відповіддю – 15%).

Соціологічне опитування проведене "Українським демократичним колом" 24 лютого – 3 березня 2005 року на замовлення Інституту політики. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення Києва й охоплює всі райони міста, опитано 600 респондентів за місцем проживання віком від 18 років.

Раніше Інститут політики очолював тепер віце-прем'єр Микола Томенко.

Сам він у коментарі сказав, що корупція, яка сьогодні поширена у всіх сферах життя – починаючи з лобіювання інтересів представників олігархічних груп і закінчуючи вимаганням хабарів у ЖЕКах та школах - є ганебною та страшною хворобою України, повідомляє його прес-служба.

Джерело: "Українська правда" (
www.pravda.com.ua)