АСОЦІАЦІЯ АГЕНЦІЙ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
NATIONAL ASSOCIATION OF REGIONAL DEVELOPMENT AGENCIES
 
Розширений пошук
 
   Головний ЗаголовокУкраїнськаАнглійськаДомашня СторінкаКарта СайтуПошукКонтактна інформація
 Головне Меню
 Новини
 Конкурс проектів “Права людини-2005”
14.03.2005   Конкурс проектів “Права людини-2005”
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні запрошує українські правозахисні організації взяти участь в конкурсі проектів, що сприяють дотриманню прав людини в Україні.

Цей конкурс передбачає підтримку організацій з досвідом активної правозахисної діяльності, які мають на меті подальше здійснення моніторингу і захист прав людини та основних свобод в Україні.

Переможці конкурсу сформують національну мережу моніторингових організацій. Результати діяльності учасників мережі будуть періодично надсилатися до обраного недержавного центру, який координуватиме процес складання звіту про стан прав людини і основних свобод в Україні за 2005 рік.

В той час, як проектні пропозиції можуть містити різні заходи, які підвищують поінформованість громадськості про права людини та сприяють їх захисту, обов’язковими компонентами кожного проекту мають бути:

1. проведення моніторингу порушень прав людини на регіональному та національному рівнях;

2. складання звітів про дотримання прав людини та основних свобод за двома напрямками.

Перший напрямок передбачає складання загального звіту про дотримання прав людини та основних свобод в регіоні, де знаходиться організація. Другий напрямок передбачає спеціалізацію діяльності організації і підготовку звіту про дотримання одного з ключових прав або основних свобод в Україні в цілому.

До переліку таких прав і свобод, визначених Конституцією України та Європейською конвенцією про захист прав людини та основних свобод, включені:

- особисті права та громадянські свободи (свобода від катувань та жорстокого поводження, свобода від необґрунтованого арешту, право на справедливий судовий процес, право на приватність, свобода думки, совісті та релігії, свобода вираження поглядів, свобода мирних зібрань, свобода асоціацій та право на захист від дискримінації);

- соціальні, економічні та культурні права (право на достатній рівень життя, право на охорону здоров’я, право на соціальне забезпечення, право на працю, право на підприємницьку діяльність та право на освіту);

- колективні права (право на безпечне навколишнє середовище, права дітей, права жінок, права військових та права ув’язнених).

Посольство США в Україні передбачає надати фінансування одному чи двом проектам в кожній з областей України. Середній розмір фінансування, розрахований на період з квітня 2005 до січня 2006 року, складатиме 5 – 7 тис. дол. США. Переможці конкурсу будуть оголошенні наприкінці квітня 2005 року і візьмуть участь у навчальному семінарі, присвяченому методології виконання проекту.

Проекти на конкурс “Права людини-2005” приймаються до 31 березня 2005 року.

Для подання заявки слід використовувати стандартну форму заявки програми “Демократичні гранти” і дотримуватися рекомендацій наведених на сторінці Посольства США в Україні:
http://usembassy.kiev.ua/assistance_democracygrants_ukr.html.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна також отримати за номером (044) 490-4026 та електронною адресою
demgrants@usembassy.kiev.ua.

Джерело :
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні


www.narda.org.ua
 Реєстрація

 Підписка
 
 Стратегічні програми ААРРУ

 Запровадження сучасної державної регіональної політики в Україні
 Розвиток всеукраїнської мережі експертів та фахівців з регіонального розвитку
 Pозроблення і впровадження нової моделі агенції регіонального розвитку
 Залучення іноземних інвестицій в регіони
 Розвиток малого та середнього бізнесу в Україні
 Розвиток сільських територій

 Регіональний розвиток у ЄС

ААРРУ активно відслідковує важливі новини і події у регіональному розвитку Європейського Союзу

Новини регіонального розвитку в Європейському Союзі

Глосарій основних термінів Європейського Союзу

ГЛОСАРІЙ українською і англійською мовами

 Географія відвідувачів сайту
Locations of visitors to this page