Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


21.07.2005   Відбувся навчальний семінар Асоціації агенцій регіонального розвитку України із організації зворотнього зв’язку з громадою.

19-20 липня у Києві Асоціацією агенцій регіонального розвитку України (ААРРУ) було організовано навчальний семінар „Методика організації зворотнього зв'язку з громадою у проектах розвитку територій використовуючи технологію обробки і аналізу даних соціологічних досліджень ОСА” для організацій членів Асоціації.

Проводили навчання Тетяна Антоненко, науковий консультант ААРРУ, та Наталія Гасаненко, канд. фізико-математичних наук, директор Бюро статистичного аналізу, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України.

 

ОСА – технологія обробки і аналізу соціологічних та маркетингових досліджень існує на ринку України вже 15 років. Усі ці роки розробка технології велася з урахуванням потреб фахівців, для яких вона створювалася. Більшість соціологічних і маркетингових компаній України використовують цю технологію у своїй роботі. Особливий внесок у вдосконалення технології внесли такі компанії як КМІС і СОЦІС Gallup Іnternatіonal (TNS Ukraіne). На замовлення ААРРУ, чи не вперше в Україні, ця технологія була адаптована під проблеми з якими працюють організації метою яких є соціально-економічний розвиток громад. Зокрема учасники навчання ознайомились із методикою організації зворотного зв’язку з громадою в проектах розвитку територій, отримали практичні навики для самостійного вводу і аналізу даних кількісних соціологічних досліджень масових цільових аудиторій у проектах розвитку громад, вивчили особливості застосування технологій ОСА для завдань ААРРУ.

 

За результатами навчання учасників було сертифіковано як кваліфікованих користувачів пакету комп’ютерних програм OCA for Windows.

 

Перелік організації членів ААРРУ, яких було сертифіковано:

Агентство економічного розвитку м. Вознесенськ

Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич (www.investing.org.ua)  

Агентство регіонального розвитку «Донбас» (www.ard.dn.ua)

Агентство регіонального розвитку в Одеській області (www.investinodessa.com)

Агентство Регіонального Розвитку Луганської області

Агенція „ІКАР-Україна”, Львів (www.libra.com.ua)

Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції, Львів

Асоціація агенцій регіонального розвитку України, Київ (www.narda.org.ua)

Асоціація “Поділля Перший”, Хмельницький (www.ppngo.org)

Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (www.aedif.if.ua)

Волинський ресурсний центр, Рівне (www.vrc.rv.ua)

Полтавське агентство регіонального розвитку "ПОЛАРР" (www.polard.poltava.ua)

Полтавське агентство розвитку територій (www.studies.poltava.ua)

Ресурсний центр АНГО, Черкаси