Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


01.03.2006   НОВИНИ БЮДЖЕТНОЇ РЕФОРМИ – ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ
Веб-сайт проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні» (www.mbr-ukr.org) незабаром запропонує своїм відвідувачам інформаційний дайджест, який вони зможуть отримувати електронною поштою.

Зареєстровані користувачі веб-ресурсу щотижня отримуватимуть анонси про оновлення у рубриці «Документи та публікації», що є унікальним джерелом інформації з питань реформування бюджетної сфери в Україні. Це не тільки база чинного фіскального законодавства, але й напрацювання експертів проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні», які можуть зацікавити депутатів рад всіх рівнів, працівників міністерств, керівників органів місцевого самоврядування, фахівців з питань бюджету та фінансів, науковців та представників широкої громадськості.

Блок аналітичної інформації з питань бюджету та фіскальної політики, зокрема, включає щомісячний та щоквартальний моніторинг виконання зведеного, державного та місцевого бюджетів; аналітичні записки з окремих питань бюджетного та податкового законодавства, а також пропозиції щодо його вдосконалення; моніторинг зареєстрованих у Верховні Раді проектів законів, які впливатимуть на місцеві бюджети в Україні, тощо.

Практичні рекомендації, як покращити управління місцевими бюджетами України, можна знайти у розділі «Посібники та навчальні матеріали», який містить поради щодо впровадження програмно-цільового методу бюджетування як прогресивного інструменту вдосконалення бюджетного процесу шляхом створення відкритої та прозорої системи прийняття рішень з питань, що стосуються бюджету, а також підвищення ефективності використання коштів в умовах обмежених бюджетних ресурсів. Зокрема, посібник «Управління міським бюджетом за програмно-цільовим методом», підготовлений фахівцями проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні», зацікавить не тільки керівників органів місцевого самоврядування та фахівців з питань бюджетування та фінансів, а й представників громадськості.

Ті, кого цікавлять перспективи територіально-адміністративної реформи в Україні, знайдуть на веб-сайті тексти проектів законів України «Про комунальну власність», «Про самоврядування громади», «Про територіальний устрій України» тощо, а також коментарі до них, зроблені експертами проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні». Не залишаться поза увагою й експертні та аналітичні матеріали з питань фінансової та фіскальної децентралізації.

Дайджест також міститиме інформацію про події та новини проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні».