Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


27.05.2008   Практичний посібник «Розроблення та впровадження стратегічного плану розвитку регіону»

Вийшов у світ практичний посібник «Розроблення та впровадження стратегічного плану розвитку регіону». Видання здійснено проектом партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток», що впроваджується Канадським інститутом урбаністики у співпраці з Фундацією міжнародного навчання (Канада) та Асоціацією агенцій регіонального розвитку України за фінансової підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку.

У посібнику представлено два розділи, перший – Загальні засади стратегічного планування територій на сучасному етапі розвитку України, та другий розділ з детальним описанням шістьох етапів стратегічного планування розвитку регіонів.

Видання ґрунтується на положеннях чинного законодавства України, практичному досвіді регіонів Канади та України щодо стратегічного планування розвитку регіонів.

У посібник входять додатки, які містять низку матеріалів та зразки документів, які допоможуть у практичній реалізації заходів з розроблення та впровадження стратегії розвитку регіонів.

Це видання призначене для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, консультантів, науковців, викладачів, студентів та всіх тих, хто цікавиться питаннями регіональної політики, регіонального розвитку та стратегічного планування розвитку регіону.

 

Замовити видання можна за адресою: вул. Трьохсвятительська 3, офіс 60, 01001, м. Київ, тел. (044) 390 70 87