Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


22.04.2009   4-5 червня в Одесі пройде міжнародна конференція "Програма сусідства «Румунія – Україна»: каталізатор співробітництва між двома державами"

Однією з ініціатив сприяння співробітництву вздовж кордонів ЄС з Україною протягом програмного періоду 2004-2006 є Програма сусідства «Румунія – Україна», участь в якій беруть Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області України. Основними пріоритетами Програми є сприяння сталому місцевому економічному і соціальному розвитку, розширення та зміцнення туристичної галузі, розвиток транскордонної транспортної та прикордонної інфраструктури, покращення транскордонного менеджменту навколишнього середовища тощо.

З 12 квітня 2007 року на базі Одеського обласного бюро сприяння інвестиціям діє Центр інформації зазначеної Програми, який забезпечує її ефективне впровадження на території України.

У рамках Програми було проведено 2 конкурси проектів. За результатами оцінювання отриманих заявок фінансування отримали 10 проектів зі всіх прийнятних регіонів України по всіх основних пріоритетах Програми. Минуло майже 2 роки з дати підписання перших контрактів і на сьогодні досягнено значних результатів щодо впровадження прикордонних ініціатив на програмному та проектному рівнях.

Маючи на меті широко представити результати впровадження Програми, резюмувати досвід країн-партнерів, а також з огляду на завершення своєї діяльності 4-5 червня ц.р. Центр інформації організовує міжнародну конференцію «Програма сусідства «Румунія – Україна»: каталізатор співробітництва між двома державами», яка відбудеться у м. Одеса.
 
Програма конференції розміщена тут:  Програма конференції
 
Запрошуємо усіх, хто цікавиться участю України у програмах транскордонного співробітництва, до участі у конференції!

Участь у заході є відкритою, але можливість розміщення у готелі, відшкодування транспортних коштів, матеріали конференції, а також запрошення на фуршет отримають тільки зареєстровані учасники. Тому ми просимо зареєструватися - надіслати заповнену анкету ( Анкета) на info@susidstvo.od.ua не пізніше 15 травня ц.р. Анкети, отримані після цієї дати, розглядатися не будуть.

До зустрічі на конференції!