Тел./факс: +38-044-278-8538
www.narda.org.ua, info@narda.org.ua
© Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Усі права застережено.


13.10.2004   Група громадського контролю створює нові умови для ведення бізнесу в Україні
Аналітичний центр "Академія" спільно з Комітетом громадського контролю займаються врегулюванням проблеми платних адміністративних послуг і запрошують приєднатися до громадського обговорення проектів нормативних документів з цих питань.

За ініціативи Аналітичного центру "Академія" при Мінекономіки створено спеціалізовану робочу групу, більшість якої складають лідери громадських організацій підприємців.

Наразі робоча група проводить обстеження діяльності центральних органів виконавчої влади та підпорядкованих їм органів управління, служб та установ з метою структурування проблеми платних адмінпослуг та розробки методів її нормативного врегулювання.

Якщо Ви маєте зауваження і пропозиції до проекту Закону України "Про внутрішню торгівлю", а також пропозиції щодо змін до Закону України "Про захист прав споживачів" для встановлення балансу інтересів між виробниками, продавцями і споживачами, просимо Вас надіслати їх сьогодні 13 жовтня до кінця дня, для узагальнення і подання.

Водночас на Ваш розгляд даються підготовлені нові редакції проектів постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання системи платних адміністративних послуг та анкета для опитування суб’єктів господарювання.

Свої зауваження і пропозиції надсилайте за такими координатами:
e-mail:
 3news_projects" src="index.php?fuseaction=files.42" border=0> 3news_projects (161 Kb )